Originálne slúchadlá priamo z továrne

Všetok tovar nakupujeme priamo od výrobcov, z výrobného pásu putuje rovno k nám. Garantujeme 100% originalitu všetkých ponúkaných slúchadiel, reproduktorov a príslušenstva.

bluedio-originalni-sluchadla-pres-hlavu-autorizovany-prodejca

Ochranné známky Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo

Niektorí výrobcovia (Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo) na svoje slúchadlá pridávajú ochrannej známky zaručujúce originalitu slúchadiel. Ak ste slúchadlá zakúpili inde ako u nás venujte zvýšenú pozornosť týmto známkam. Keď mu na výrobku nie sú zrejme sa nebude jednať o originál.

Väčšina týchto ochranných známok je vybavená stierateľným políčkom, ktoré obsahuje verifikačné kód. Tento kód slúži pre online overenie originality a možno ho zadať na stránkach výrobcov. Skontrolovať slúchadlá môžete tu (u väčšiny je nutné sa najprv registrovať): Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo

originalni-sluchadla-ochranne-znamky

Výrobky bez ochranných známok

Menšie alebo začínajúce výrobcovia slúchadiel na svoje produkty ochrannej známky neumiestňujú. U takýchto výrobkov je potrebné dbať ešte väčšiu opatrnosť, pretože ich možno ľahšie sfalšovať. Odporúčame výrobky nakupovať iba u overených predajcov (napríklad my). Z našej ponuky sa jedná napríklad o značky KZ, QKZ, Jabees, Veggieg, Mix Hero.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie