Originálne slúchadlá priamo z továrne

Všetok tovar nakupujeme priamo od výrobcov, z výrobného pásu putuje rovno k nám. Garantujeme 100% originalitu všetkých ponúkaných slúchadiel, reproduktorov a príslušenstva.

bluedio-originalni-sluchadla-pres-hlavu-autorizovany-prodejca

Ochranné známky Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo

Niektorí výrobcovia (Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo) na svoje slúchadlá pridávajú ochrannej známky zaručujúce originalitu slúchadiel. Ak ste slúchadlá zakúpili inde ako u nás venujte zvýšenú pozornosť týmto známkam. Keď mu na výrobku nie sú zrejme sa nebude jednať o originál.

Väčšina týchto ochranných známok je vybavená stierateľným políčkom, ktoré obsahuje verifikačné kód. Tento kód slúži pre online overenie originality a možno ho zadať na stránkach výrobcov. Skontrolovať slúchadlá môžete tu (u väčšiny je nutné sa najprv registrovať): Awei, Bluedio, Dacom, Ipipoo

originalni-sluchadla-ochranne-znamky

Výrobky bez ochranných známok

Menšie alebo začínajúce výrobcovia slúchadiel na svoje produkty ochrannej známky neumiestňujú. U takýchto výrobkov je potrebné dbať ešte väčšiu opatrnosť, pretože ich možno ľahšie sfalšovať. Odporúčame výrobky nakupovať iba u overených predajcov (napríklad my). Z našej ponuky sa jedná napríklad o značky KZ, QKZ, Jabees, Veggieg, Mix Hero.