Reklamácie

Jednoduchá reklamacie. Každý tovar starostlivo pred odoslaním kontrolujeme a vyberáme výrobcov, ktorí vykonávajú 100% kontrolu kvality.

Avšak aj cez všetky snahy sa môže tovar pokaziť ale nezúfajte garantujeme bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácie. Väčšinu reklamácií riešime okamžitou výmenou za nový kus.

Ako tovar reklamovať?

Pri reklamovanie sa prosím riaďte nasledujúcim postupom:

  1. Vždy nás najprv kontaktujte (ideálně emailom) a popíšte závadu.
  2. Rad problémov je možné vyriešiť na diaľku preto počkajte na odpoveď alebo skúste našu poradňu.
  3. Vyplňte a vytlačte reklamačný formulár.
  4. Reklamačný formulár spolu s faktúrou a reklamovaným tovarom starostlivo zabaľte.

Adresa pre uplatnenie reklamácie :

Ing. Lukáš Blažek
Bohutínská 515
26101 Příbram 5
Česká Republika
tel.: +420 704255955
email: eshop@bezdrotovesluchadla.sk

Pre istotu doručenia vždy uvádzajte k zásielkam náš telefón a email.

Všeobecná poučenie k uplatneniu reklamácie

Zakúpenie veci ste ako spotrebiteľ povinný preukázať predložením kúpneho dokladu, prípadne iným, dostatočne vierohodným spôsobom.
Ako spotrebiteľ nemôžete uplatniť práva z vád, ktoré ste sám spôsobil (napr. mechanicky poškodil, mechanicky opotrebovali) alebo o ktorých ste pri kúpe vedel. Rovnako tak aj pri chybách, pre ktoré sme s Vami, ako predávajúci a spotrebiteľ, dohodli zníženie ceny. Nezodpovedáme ani za bežné opotrebenie veci.
Reklamácia musí byť uplatnená najneskôr v 24 mesačnej lehote. Reklamáciu je potrebné uplatniť bezodkladne, aby nedošlo k rozšíreniu vady a v jej dôsledku k zamietnutie reklamácie. Včasným oznámením vady po tom, čo sa objaví, si môžete zaistiť bezproblémové vybavenie reklamácie.
Reklamácia je vybavená až vtedy, keď Vás o tom budeme informovať. Vyprší Ak zákonná lehota, považujte to za podstatné porušenie zmluvy a môžete od kúpnej zmluvy odstúpiť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie