Ako balíme Vaše zásielky

Balenie tovaru býva úskalím nie jedného internetového obchodu. Pre rad obchodníkov je bežnou praxou "nahádzať" tovar do krabice zalepiť, odoslať a viac sa nestarať. Naším cieľom je poskytnúť Vám príjemný zážitok z nakupovania. Naša snaha nekončí prijatím Vašej objednávky.

Dobre zabalená zásielka

90% Vašich objednávok sú slúchadlá a hoci sú už perfektne zabalená od výrobcu, vkladáme ich do pevnej kartónovej škatule s výplňou. Ak sa nezbedníci poštári rozhodnú hrať futbal zrovna s Vašou zásielkou, vedzte, že jej obsah bez úhony prežije.

dobre-zabalena-zasielka-se-sluchadly

Šetríme prírodu

Väčšinu zásielok balíme do raz použitých krabíc od počítačovej elektroniky (grafické karty, vetráky, chladiče, modemy ...). Týmto krabiciam, ktoré by inak (snáď) skončili v zberni papiera dávame ešte jednu šancu ako poslúžiť.

zabaleni-sluchadel-bluedio

Ako výplň používame bio rozložiteľné vzduchové vankúšiky (1x použité) alebo papier z reklamných letákov.

bio-polstarky-pro-ochranu-sluchadel

Nemusíte sa báť, všetko je úplne čisté. Veci na balenie odoberáme na základe dohody priamo zo skladov veľkého distribútora PC elektroniky.

Hlavne NESPANIKÁRIŤ

Občas sa stane, že nám zákazník volá, že sme mu poslali niečo čo nechcel, bez toho, aby otvoril svoj balíček. Prosíme nebojte sa Vašej zásielku prijať a otvoriť. Všetky recyklované škatule sú označené žltou nálepkou s upozorňujúcim nápisom „recyklovaná krabice“.

recyklovane-krabice-na-sluchadla

Pozor na drobnosti

Drobné produkty, ako napríklad štuple do uší, je možné veľmi ľahko prehliadnuť. Prosíme nevyhadzujte obaly, kým neskontrolujete, že máte všetko, čo ste si objednali. Drobné predmety sa snažíme čo najlepšie zviditeľniť ale aj tak sa môžu ľahko zamiešať do výplne zásielok. Drobnosti tiež môžu byť vložené v inom tovare objednávky (napr. štuple vložené do puzdra slúchadiel).

stuple-do-usi

Netradičné spôsob balenia

Na naše ekologické a zároveň ekonomické balenie sme hrdí. Vďaka mizivé nákupnej cene nemusíme zvyšovať ceny našich produktov a všetko bezpečne zabalíme.