10 tipov prečo bezdrôtové slúchadlá nemožno pripojiť

Nefunkčné Bluetooth slúchadlá nikto mať doma nechce. Skutočne slúchadlá nefungujú alebo je problém niekde inde? Pokiaľ Vám nejdú spárovať bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s mobilom alebo tabletom môžete vyskúšať nasledujúce tipy pre ich sprevádzkovanie.

Prečo Bluetooth slúchadlá nejde pripojiť napárovať a bezdrôtové slúchadlá nefungujú.

1. Presvedčte sa, že máte na mobile zapnutý Bluetooth (obvykle je zobrazená indikačné ikonka v pravom hornom rohu).

2. Uistite sa, že sú slúchadlá nabitá . Vypnite ich a plne nabite ideálne pomocou USB kábla z počítača. Slúchadlá sú zvyčajne nabitá do 2h. Nikdy slúchadlá nenabíjajte pomocou nekvalitných USB nabíjačiek. Pozor na nabíjacie napätie, bežne slúchadlá používajú 5V.

3. Pri pripájaní k telefónu postupujte podľa manuálu . Ak manuál nemáte môžete skúsiť náš univerzálny postup ako pripojiť slúchadlá.

4. Pri párovaní majte vždy slúchadlá tesne pri mobilu a neprehrávajte pesničky.

5. Majte dostatočne nabitý mobil a nemajte aktivovaný žiadny režim úspory batérie (napr. Úsporný režim Stamina, Doze ...).

6. Bezdrôtový prenos môžu rušiť rôzne Bluetooth alebo Wifi zariadení , vzdiaľte sa od nich alebo ich vypnite. Moderné USB 3.0 môže tiež rušiť Bluetooth signál, ak je zle odtienené, vzdiaľte sa od PC alebo Notebooku.

7. Z mobilu odstráňte všetky spárované Bluetooth zariadenia a mobil reštartujte (nie vypnúť ale reštartovať). Skúste znova spárovať.

8. Skúste zapnúť a vypnúť slúchadlá aj mobil.

9. Slúchadlá skúste spárovať s iným mobilom alebo zariadením .

10. Ak je u slúchadiel uvedené, že sú vode odolné neznamená to, že sú vodotesné, ak bola vystavená intenzívnemu náporu vody, mohla sa dovnútra dostať vlhkosť . V takom prípade je potrebné slúchadlá nechať až dva týždne vyschnúť , než vlhkosť zmizne a potom otestovať.

Dodatočný TIP pre TWS slúchadlá. Pokiaľ nejde jedno slúchadlo spárovať s druhým a k telefónu sa pripojí vždy len jedno, môžete skúsiť reset párovanie. U rôznych výrobcov je to vždy inak. Pozrite sa na manuál od slúchadiel.
Častý postup je: - prepnúť obe slúchadlá do párovacieho režimu, - nepripojovať je žiadne zariadenie, - dvakrát rýchlo poklepať na jedno slúchadlo (alebo 3x alebo poklepať na obe atď., Podľa výrobcu). Často tiež stačí pre reset párovanie držať zapínanie oboch slúchadiel (bez pripojenia k mobilu), kým sa obe slúchadlá znovu nezapnú a vypnú.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie