Cajon, kachón, hudobný nástroj, debna Tmax BAS1001

Novinka
Značka: Tmax
€94,40 €78,70 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Kvalitný a zároveň cenovo dostupný cajon. Kachon je jednoduchý hudobný nástroj v podobe debny na bubnovanie. Kahon Tmax BAS1001 má štandartné prevedenie, kedy uprostred bubna sa hrá bass a na kraji sú bicie výšky , ktoré zaisťuje integrovaná kovová sieťka . Inštrument kahon Tmax je vyrobený z viacvrstvovej drevovláknitej dosky, šetrnej k životnému prostrediu . Predná strana bubna výborne vyzerá vďaka lakovaniu s vysokým leskom . Zadná stena je vybavená rezonančným otvorom . Konštrukcia cajon drumsetu Tmax je optimalizovaná pre detailný tón a plné basové podanie . Pružiny výškového bubna sú medzi sebou relatívne vzdialené a zvuk po údere rúk je tak viac sústredený, silnejší . Debna na bubnovanie má rozmery 46 x 30 x 30 cm . Všetky rohy kachónu Tmax BAS1001 sú zaguľatené a dokonale vyhladené . Povrch bubna je hebký na dotyk . Debna je vyrobená z výberového dreva s dobrou nosnosťou a vyššou tvrdosťou . Spodná strana hudobného nástroja je opatrená gumovými podnožkami , ktoré zabraňujú kĺzaniu a nežiaducej rezonancii . Kajon je vhodný na domáce použitie, výučbu aj na profesionálne predstavenie. Je nutné skladovať v suchu.

Logo Tmax.

Detailné informácie

Vyzdvihnite bezdrôtové slúchadlá na jednom z 8000 výdajných miest.
Výdajné miesta
8000 pobočiek a boxov
siete Packeta.
Balíme do znovu použitých krabíc, šetrite s nami prírodu.
Ekologické balenie
50% zásielok v znovu využitých krabiciach.
Odosielame každý pracovný deň. Objednávky do 10:02 sú odosielané spravidla ten istý deň.
Objednajte ráno do 8:00
A zásielku skúsime odoslať ešte dnes.
*Platí v pracovné dni

Podrobný popis

Cajon Tmax BAS1001 je kvalitný a zároveň cenovo dostupný hudobný nástroj, ktorý je vhodný pre všetky úrovne hráčov. Je vyrobený z viacvrstvovej drevovláknitej dosky, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a poskytuje vynikajúci zvuk . Predná strana bubna je lakovaná s vysokým leskom , čo jej dodáva elegantný vzhľad . Zadná stena je opatrená rezonančným otvorom, ktorý zlepšuje rezonanciu a tým aj zvuk nástroja.

Konštrukcia cajonu Tmax je optimalizovaná pre detailný tón a plné basové podanie . Pružiny výškového bubna sú medzi sebou relatívne vzdialené a poskytujú silnejší, koncentrovaný zvuk. Rozmery bubna  46 x 30 x 30 cm , sú tak akurát pre pohodlné hranie .

Všetky rohy kachónu sú zaguľatené a dokonale vyhladené , čo zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pri hraní. Povrch bubna je hebký na dotyk . Debna je vyrobená z výberového dreva s dobrou nosnosťou a vyššou tvrdosťou. Spodná strana nástroja je opatrená gumovými podnožkami , ktoré zabraňujú kĺzaniu a nežiaducej rezonancii.

Cajon Tmax BAS1001 je vhodný na domáce použitie, výučbu aj na profesionálne predstavenie. Je nutné ho skladovať v suchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné nástroje
Nástroj: cajony
Materiál: drevené
Veľkosť: 18
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.