Selfie tyč, Bluetooth spúšť, statív so svetlom Taffware Z9S

€5,40 €4,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Moderná selfie tyč na mobil. Niekoľko funkcií v jednom - selfie tyč, statív na fotenie, vzdialená spúšť, fotografické svietidlo. Selfie Z9S má nadštandardne dlhé teleskopické rameno 105 cm . Výsuvná tyč je vyrobená z nerezovej ocele . Vďaka stabilnej trojnožke je možné používať selfie ako statív na vzdialené fotenie bez držania tyče. Súčasťou balenia selfie tyče je diaľkový Bluetooth ovládač , ktorým je možné až na vzdialenosť 10m spúšťať fotenie. Bluetooth spúšť je usadená v rukoväti selfie a je možné ju ľahko vybrať. Na napájanie ovládača slúži vymeniteľná batéria CR1632 (súčasťou balenia). Veľmi praktické je malé modulárne svietidlo , s ktorým budú nočné selfie oveľa kvalitnejšie. Lampička žiari mäkkým, výplňovým svetlom (obdoba fotografického softboxu). Selfii tyč Z9S so zapnutým svetlom neoslňuje a rovnomerne zjemňuje pokožku . Svetielko má dve intenzity jasu a je dobíjací pomocou USB-C. Cez všetky vychytávky je selfie tyč Z9S veľmi skladná a ľahko prenosná , zložená meria na dĺžku 19,5 cm . Selfie tyč je vhodná pre mobily aj apple produkty s maximálnou šírkou 95 mm. Úchyt na mobil je možné rotovať o 360 ° a zhotovovať selfie horizontálne aj vertikálne. 

Púzdra Taffware.

Detailné informácie

Vyzdvihnite bezdrôtové slúchadlá na jednom z 8000 výdajných miest.
Výdajné miesta
8000 pobočiek a boxov
siete Packeta.
Balíme do znovu použitých krabíc, šetrite s nami prírodu.
Ekologické balenie
50% zásielok v znovu využitých krabiciach.
Odosielame každý pracovný deň. Objednávky do 10:02 sú odosielané spravidla ten istý deň.
Objednajte ráno do 8:00
A zásielku skúsime odoslať ešte dnes.
*Platí v pracovné dni

Podrobný popis

Selfie tyč Taffware Z9S - všetko v jednom pre dokonalá selfie

Selfie tyč Taffware Z9S je moderná a multifunkčná pomôcka pre fotografovanie a natáčanie selfie. V jednom balení nájdete selfie tyč, statív, vzdialenú spúšť a fotografické svietidlo.

Dlhé teleskopické rameno

Selfie tyč má nadštandardnú dĺžku 105 cm, ktorá vám umožní zhotovovať dokonalá selfie z väčšej vzdialenosti. Výsuvná tyč je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá je odolná a ľahká.

Stabilný statív

Vďaka stabilnej trojnožke môžete selfie tyč použiť ako statív na vzdialené fotenie bez držania tyče. Statív je vyrobený z pevného plastu.

Diaľková spúšť

Súčasťou balenia je diaľkový Bluetooth ovládač, ktorým je možné až na vzdialenosť 10 m spúšťať fotenie. Diaľkový ovládač je umiestnený v rukoväti selfie tyče a je možné ho ľahko vybrať. Na napájanie ovládača slúži vymeniteľná batéria CR1632 (súčasťou balenia).

Fotografické svietidlo

Selfie tyč je vybavená malým nasadzovacím svietidlom. Lampička žiari mäkkým, výplňovým svetlom (obdoba fotografického softboxu). Selfie tyč Z9S so zapnutým svetlom neoslňuje a rovnomerne zjemňuje pokožku. Svetielko má dve intenzity jasu. Svetlo má zabudovanú dobíjaciu batériu a je možné nabiť pomocou priloženého USB-C kábla.

Jednoduchá prenosnosť

Selfie tyč Z9S je veľmi skladná a ľahko prenosná, zložená meria na dĺžku 19,5 cm.

Kompatibilita

Selfie tyč je vhodná pre mobily aj apple produkty s maximálnou šírkou 95 mm. Úchyt na mobil je možné rotovať o 360 ° a zhotovovať selfie horizontálne aj vertikálne.

Záver

Selfie tyč Taffware Z9S je skvelou voľbou pre každého, kto chce zhotovovať dokonalá selfie. Tyč ponúka širokú škálu funkcií a je veľmi skladná a ľahko prenosná.

Hlavné výhody:

  • Nadštandardne dlhé teleskopické rameno 105 cm
  • Stabilný statív
  • Diaľková spúšť
  • Fotografické svietidlo, nabíjací USB-C
  • Jednoduchá prenosnosť

Technické špecifikácie:

  • Dĺžka: 19,5 cm (zložená), 105 cm (rozložená)
  • Hmotnosť: 130 g
  • Kompatibilita: Mobily aj apple produkty s maximálnou šírkou 95 mm
  • Úchyt na mobil: Rotuje o 360 °

Dodatočné parametre

Kategória: Foto - statívy, selfie tyče pre mobil
Typ statívu: tripody
Počet dielov nôh: 3
Maximálne zaťaženie: 0,5 kg
Minimálna výška: 21 cm
Maximálna výška: 105 cm
Dĺžka zloženého statívu: 19,8 cm
Hmotnosť: 135 g
Farba: čierna
Max. šírka zariadenia: 95 mm

Selfie tyč se světlem

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.