West Biking YP0715043 držiak pre mobil na bicykel kovový čierna

Značka: West Biking
€12 €9,90 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.7.2020

Odolný držiak mobilu na bicykel zo zliatiny hliníka. Vybavené protišmykovými silikónovými vankúšiky 3M . Neobmedzuje tlačidlá na mobile. Zahnuté okraje do tvaru "U" drží mobil bezpečne a pevne . Pevná fixácia na riadidlách pomocou dvoch skrutiek, hliníkové obrúčky a plastových (ABS) podložiek. Možno nastaviť ľubovoľný náklon a pevne zafixovať (skrutkou). Vhodné pre mobily 4,7 "až 6,5". Minimálna šírka mobilu 6,7 cm a maximálnu cca 9,3 cm. Výška telefónu maximálne cca 1,2cm. Vhodné pre riadidlá s priemerom 20mm až 36mm. Zákazníci overili na mobile 16x8cm. Jednoduchá inštalácia, v balení všetko potrebné pre namontovanie na riadidlá. Ľahké prevedenie 68g.

Video produktu, ako sme ho natočili.

Logo West Biking.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kovový držiak na bicykel

West Biking YP0715043 je stojan pre mobil vyrobený z ľahkej (68g), odolnej hliníkovej zliatiny . Svojím dizajnom sa hodí pre použitie na bicykli i motorke

Hliníkový držiak na mobil na bicykel a motorku.

Pevné upevnenie

Držiačik sa upevňuje pomocou 2 skrutiek, Al obrúčky a ABS podložiek na riadidlá s priemerom 2 - 3,6cm. Držiak možno pred použitím rotovať a pevne zafixovať v požadovanej polohe. Vďaka kovovým súčastiam je dosiahnuté veľmi pevného spoja , držiak neschádza ani nešmýka. Potrebné náradie je súčasťou balenia.

Odolný kovový držiak na bicykel na mobil z hliníka.

Šikovný dizajn

Súčasťou balenia sú značkové 3M nalepovacie silikónové podložky . Silikón chráni mobil pred odrením, otrasmi a je protišmykový . Ak máte mobil v ochrannom puzdre môžete držiak používať bez nalepenia podložiek. Packy držiaku nezakrývajú display ani tlačidlá.

Vysoká kompatibilita

Držiak YP0715043 je možné použiť pre väčšinu súčasných smartphonov od približne 4,7 "do 6,5" . Vhodné pre šírku mobilu 6,7 - 9,3 cm . Maximálna výška (hrúbka) mobilu 1,2cm .

Jednoduchá inštalácia

Nasadenie držiaku zvládne každý , všetky potrebné kľúče sú súčasťou balenia. Doba namontovaní na riadidlá je približne 2 minúty .

Sada držiaku mobilu na bicykel kvalitný kovový držiak.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky mobilu na bicykel
Typ držiaka: na bicykel, motorku
Univerzálny: áno
Materiál: slitina hliníku, silikon, plast
Minimálna veľkosť mobilu: 4,7"
Maximálna veľkosť mobilu: 6,5"
Farba: čierne
Hmotnosť: 68 g