KZ Castor Improved Bass Version dynamické tuningové slúchadlá 2DD

€17,90 €14,90 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tuningové slúchadlá ladené na Harmanovu krivku s vylepšením basov . Slúchadlá KZ Castor sú osadené dvoma dynamickými reproduktormi (celkom teda 4 meniče v headsete). Inovatívne osadenie reproduktorov v slúchadle priamo za sebou v rade. Tento spôsob uloženia umožňuje poskytovať energickejší a plynulejší zvukový prednes . Najmä basové frekvencie sú silne zosilnené . Vďaka kvalitnej elektronickej výhybke sú na 10mm reproduktore prehrávané basové frekvencie a na 8mm stredy a výšky. Toto rozdelenie poskytuje vyššiu čistotu prednesu a viac detailov vo všetkých pásmach. Slúchadlá sú osadené profesionálnymi nastaviteľnými filtrami.4 prepínače majú dve polohy a umožňujú nastaviť celkom 16 rôznych kombinácií.   Ľahko si tak možno prispôsobiť výsledný zvuk presne podľa svojich preferencií . Slúchadlá KZ Castor sú menšie ako väčšina iných KZ modelov vďaka usporiadaniu reproduktorov v slúchadle za sebou. Súčasťou balenia je postriebrený kábel s mikrofónom, silikónové štuple a jeden pár štuple z pamäťovej peny (veľ. M).

Záruka pre podnikateľov pri nákupe na IČO: 1 rok.

CZ manuál ke stažení zde.

KZ slúchadlá.

Detailné informácie

Vyzdvihnite bezdrôtové slúchadlá na jednom z 8000 výdajných miest.
Výdajné miesta
8000 pobočiek a boxov
siete Packeta.
Balíme do znovu použitých krabíc, šetrite s nami prírodu.
Ekologické balenie
50% zásielok v znovu využitých krabiciach.
Odosielame každý pracovný deň. Objednávky do 10:02 sú odosielané spravidla ten istý deň.
Objednajte ráno do 8:00
A zásielku skúsime odoslať ešte dnes.
*Platí v pracovné dni

Podrobný popis

KZ Castor sú slúchadlá s duálnymi dynamickými meničmi , ktoré je možné naladiť pomocou štyroch prepínačov. Predávame verziu „Harman Target with Improved Bass Version“ ktorá poskytuje hlbšie a mohutnejšie basy .

KZ Castor majú unikátny dizajn s dvoma dynamickými meničmi usporiadanými do stohu. Jeden menič je určený na reprodukciu basových frekvencií v rozsahu 20-200Hz, zatiaľ čo druhý menič sa stará o stredné a vysoké frekvencie. Vďaka presnej elektronickej výhybke pracujú tieto dva meniče spoločne bez vzájomného rušenia. To umožňuje KZ Castor poskytovať silné a energické basy , rovnako ako ohromujúce stredné a vysoké frekvencie .

KZ Castor sú tiež vybavené profesionálnymi akustickými filtrami , ktoré umožňujú dvojstupňové nastavenie basových a vysokých frekvencií . Užívatelia si tak môžu prispôsobiť zvuk svojim preferenciám a vytvoriť až 16 rôznych zvukových profilov.

KZ Castor sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu kvalitu zvuku a pohodlné nosenie. Majú kompaktné rozmery a sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Súčasťou balenia sú aj silikónové štuple do uší a kábel so strieborným plátovaním.

Hlavné vlastnosti

  • Duálne dynamické meniče pre vynikajúcu kvalitu zvuku
  • Reprodukcia cielená na Harmanovu krivku s vylepšenými basmi
  • Dvojstupňové nastavenie basových a vysokých frekvencií pomocou prepínačov
  • Kompaktné rozmery a pohodlné nosenie
  • Vysoko kvalitné materiály a spracovanie

Pre koho sú KZ Castor určené?

KZ Castor sú ideálne pre užívateľov, ktorí hľadajú slúchadlá s vynikajúcou kvalitou zvuku a možnosťou prispôsobenia zvuku svojim preferenciám. Sú vhodné pre väčšinu žánrov hudby, vrátane popu, rocku, elektronickej hudby. Vzhľadom k silným basom sa nehodí na počúvanie klasickej hudby.

Záver

KZ Castor sú vynikajúce slúchadlá s duálnymi dynamickými meničmi, ktoré ponúkajú vynikajúcu kvalitu zvuku a možnosť prispôsobenia zvuku svojim preferenciám. Sú vhodné pre väčšinu žánrov hudby a sú za svoju cenu veľmi dobrou voľbou.

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá s káblom za uši
Typ slúchadiel: štuple
Konštrukcia: do uší
Prenos signálu: káblove
Spôsob ovládania: na kábli
Funkcia ovládania: ďalšie/predošlé, pauza/prehrať, prijatie/ukončenie hovoru
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti: nie
Účel: pre mobilné telefóny
Príslušenstvo: prívodný kábel, návod, 6 štupľov rôznych veľkostí
Kmitočet min: 7 Hz
Kmitočet max: 40000 Hz
Slúchadlá s Bluetooth: nie
Citlivosť: 112 dB/mW
Impedancia: 25 Ohm
Konektor: 3,5 mm Jack
Asymetrický kábel: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.