Aiovcocie BLK12 puzdro na slúchadlá do uší krabička

Značka: Aiovcocie
€4 €3,30 bez DPH
Skladom
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Pevné puzdro na zips pre slúchadlá do uší a za uši. Vybavené praktickou sieťovanou priehradkou. Vhodné pre Pecková slúchadlá, slúchadlá za uši alebo pre drobnú elektroniku (nabíjačky k mobilu, USB káble ...). Kompatibilný so všetkými našimi káblovými a bezdrôtovými slúchadlami za uši i do uší (okrem slúchadiel "okolo krku").  Vnútorné rozmery 12,8 x 8,2 x 3,2 cm. Vonkajšie rozmery 14,5 x 10 x 4,3 cm. Vyrobené z PU kože, zamatová podšívka. Váha 54 g.

aiovcocie-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktické elegantné puzdro pre bezpečné prenášanie Vašich slúchadiel a ďalších drobných krehkých vecí. Krabička  zaisťuje ochranu pred rozdrvením, otrasy a pády .

brasna-puzdro-na-mala-sluchatka pred-so-zipsom

Kvalitné puzdro na slúchadlá

Puzdro má pevnú konštrukciu . Vonkajší povrch obalu je vyrobený z umelej kože (Polyuretán), ktorá veľmi dobre vyzerá a je príjemná na dotyk . Vnútro krabičky má mäkkú zamatovú podšívku , vďaka ktorej sú uložené slúchadlá ešte viac v bezpečí.

puzdro-na-sluchatka pred-s-kvalitni-podšívky

Praktická brašna

Puzdro je vybavené praktickou sieťovanou priehradkou , do ktorej môžete vložiť príslušenstvo slúchadiel (najmä vhodné na USB káble). Priehradka zároveň zabraňuje pohybu uložených vecí, slúchadlá sa tak nebudú zbytočne v puzdre hýbať. Puzdro sa zatvára pomocou zipsu, nehrozí samovoľné otvorenie.

prakticka-priehradka-puzdro-na-male-sluchatka

Malé puzdro na slúchadlá

Vnútorné rozmery sú 12,8 x 8,2 x 3,2 cm, vonkajšie rozmery 14,5 x 10 x 4,3 cm. Hmotnosť puzdra je iba 54 g .

rozmery-maleho-pouzdra-na-sluchatka

Dodatočné parametre

Kategória: Puzdrá na slúchadlá
Materiál: PU, EVA
Priehradka na príslušenstvo: áno