KZ ED12 štýlová slúchadlá do uší so silnými basmi

Značka: KZ
€12,50 €10,30 bez DPH
Skladom
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
15.4.2020

Pekná slúchadlá pre nosenie s káblom vedeným za uši. Slúchadlá vynikajú najmä v oblasti basových frekvencií . Basy a sub-basy sú silné, živé a hlboké . Krásny dizajn je vhodný do mesta, zaujme na prvý pohľad . Ergonomicky tvarované telo , naklonené zvukovody. Slúchadlá skvele a pohodlne sadnú do uší. Kvalitný, vymeniteľný kábel so zahnutým 3,5mm Jackom. Na kábli je mikrofón s jedným univerzálnym tlačidlom (preskakovanie pesničiek, pauza, príjem hovorov). Balené v peknej malej krabičke. 

Autorizovaný predajca so zárukou. 

KZ slúchadlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokrokové dynamické slúchadlá

KZ ED12 sú cenovo dostupná, pekne hrajúce slúchadlá. Dynamická zvuková PEK membrána a 3D akustická štruktúra dohromady poskytujú jedinečný HiFi zážitok s plnými basovými frekvenciami a výraznými stredy.

Kvalitni monitory ergonomickú pre mlade sluchatka KZ ED12

Výborný zvuk

Reproduktor s priemerom 7mm s širokým zvukovým poľom dokáže zahrať frekvencie od 10Hz do 20kHz. Dvojitý tlmiace filter pre presnejšie podanie basov . Minimálne skreslenie,  THD <0,1% .

Pohodlná ergonomická slúchadlá

Malé telo ED12 kopíruje krivky ľudského ucha a jeho usadenie je tak veľmi pohodlné. Na presné pasovania do uší je u ED12 kladený dôraz, pretože výrazne zlepšuje zvukovú kvalitu. Silikónové špunty do uší sú príjemné na dotyk. Slúchadlá je možné používať bez toho aby tlačila aj veľmi dlhú dobu .

Ergonomické slúchadlá do usi KZ ED12 in ear

Kvalitné spracovanie a izolácia

Vnútorná strana slúchadiel je vyrobená z priehľadnej medicinálne živice . Pri výrobe slúchadiel je využité ultrasonického zváranie . Celá konštrukcia slúchadiel má výbornú zvukovú izoláciu , ktorá zabraňuje vonkajšiemu hluku v rušenia počúvania.

Vymeniteľný kábel

Vlastnosť ktorú majú profesionálne slúchadlá nebola nikdy tak cenovo dostupná. K ED12 môžete zakúpiť vylepšujúci káble  alebo ak dôjde k poškodeniu kábla môžete ho sami jednoducho vymeniť a nie je potrebné kupovať nové slúchadlá.

Sluchatka s káblom za usi na in ear monitoring KZ ED12 pre hudobníkov

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá s káblom za uši
Záruka: 2 roky
Typ slúchadiel: štuple
Konštrukcia: za uši
Prenos signálu: káblove
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti: nie
Účel: pre mobilné telefóny
Príslušenstvo: 6 štupľov rôznych veľkostí
Kmitočet min: 10 Hz
Kmitočet max: 20000 Hz
Slúchadlá s Bluetooth: nie
Citlivosť: 120 dB/mW
Impedancia: 22 Ohm
Konektor: 3,5 mm Jack
Asymetrický kábel: nie
Zahnutý konektor: áno