Ostry OS200 náhradné štuple na slúchadlá, zlepšujúce s mřížkou, súprava

€7,40 €6,20 bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
10.11.2021

Špeciálne náhradné nástavce na slúchadlá do uší. Nástavce OS200 obmedzí "sykavky" (príliš silné vysoké frekvencie) a vylepší basové podanie . Na rozdiel od bežných štupľov dokážu špunty OS200 odfiltrovať nepresné frekvenčné vrcholy a pridať detaily, atmosféru v nižšom pásme. Obmedzením nepríjemných extrémov, dochádza k šetreniu sluchu a uši nebudú tak rýchlo unavené . Ide o obľúbený doplnok pre HiFi slúchadlá KZ ZS6 a ZS5. Vyrobené zo silikónu. Špunty majú zabudovanú ochrannú mriežku a chráni slúchadlá pred poškodením ušným mazom. Špunty majú výšku 10mm a rôzne šírky S - 10mm, M - 12mm, L - 14mm. Nástavce sú predávané v sade 3 párov . Vhodné pre slúchadlá s priemerom zvukovej trubice približne 5mm-6mm .

Nástavce nemožno z hygienických dôvodov po zakúpení vrátiť.

Logo Ostry.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšenie zvuku slúchadiel

Náhradné špunty OS200 majú špeciálnu konštrukciu, ktorá sa chová ako zvukový filter . Vo vysokých a stredných frekvenciách špunty zjemní nepríjemné špičky (sykavky) a spríjemní počúvanie. Basové frekvencie sú so špunty OS200 hlbšie, detailnejšie, hutnejšie . 

Zlepšujúce náhradné špunty na slúchadlá Ostry OS200.  Zabráni sykavkám, ostrým vysokým frekvenciám a zlepší, zosilnie basy.

Špeciálna mriežka

Nástavce OS200 majú zabudované vstavané mriežky. Vrchná mriežka plní funkciu ochranou a spodnej mriežky slúži ako zvukové filtre. Špunty tak okrem vylepšenia zvuku poskytujú dodatočnú ochranu proti nečistotám pre Vaše slúchadlá. Nástavce sú vhodné ako dodatočná ochrana proti ušnému mazu.

Náhradné nástavce špunty s ochrannou mriežkou proti ušnému mazu a nečistotám Ostry OS200.

Akostný silikón

Vankúšiky sú vyrobené z priehľadného silikónu, ktorý sa používa v zdravotníctve . Nástavce sú príjemné, hebké na dotyk, výborne držia tvar . Špunty sú anti-alergénne a hygienické.

Kvalitné silikónové nástavce na slúchadlá do uší.  Náhradné špunty, vankúšikmi, silikóny Ostry OS200.

Rozmery štupľov

Nástavce OS200 sa predávajú v sade 3 veľkostí S, M, L. Všetky veľkosti majú rovnakú výšku a líšia sa len šírkou (S 10mm, M 12mm, L 14mm). Špunty sú vhodné pre slúchadlá s priemerom zvukovej trubice približne 5-6mm .

Náhradné nástavce na slúchadlá s priemerom zvukovej trubice 5mm - 6mm.

Pekné balenie

Špunty Ostry OS200 sú balené v praktické, pevné, malej krabičke , ktorú možno opakovane uzavrieť.

Plastova krabička s nadstavcami, špunty na slúchadlá Ostry OS200.

Náhradné špunty, nástavce na slúchadlá KZ ZS6 ZS5 ZS10.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné štuple na slúchadlá
Materiál: Silikon
Pamäťová pena: nie
Univerzálny: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: