TIN HiFi T4 slúchadlá do uší s CNT meničmi

Novinka
Značka: TIN Audio
€95,60 €79 bez DPH
Momentálne nedostupné
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.1.2021

Jedinečné slúchadlá do uší od výrobcu Tin Audio. Pokrokový CNT (Carbon Nanotube) dynamický reproduktor s priemerom 10mm . Tin T4 kombinuje moderné prvky atomobilového a leteckého dizajnu s perfektnými vlastnosťami pre zvukovú reprodukciu. Výborná frekvenčná odozva 10Hz až 20kHz a veľmi malé skreslenie THD <1% na 1kHz. Vylepšený kábel s vysokou čistotou a strieborným plátovaním. Vďaka minimálnym rozmerom a dômyselnému vedenie kábla sú slúchadlá Tin T4 veľmi pohodlná aj na dlhé nosenie. Odolné prevedenie z akostného hliníka používaného v letectve.

Autorizovaný predajca so zárukou. CZ manuál pribalený v balení.

Tin HiFi audio.

Detailné informácie

Podrobný popis

Audiofilný výkon

Slúchadlá TINHIFI T4 sú vybavené úplne novými ultra-kompaktnými 10mm meničmi. Vysoko kvalitné dynamické reproduktory sú vyrobené z uhlíkových nanotrubíc (CNT). Model T4 definuje referenčnú hodnotu pre krištáľovo čistý zvuk u slúchadiel do uší. Dokáže prehrávať hudbu v celej jej hĺbke. Tin Hifi T4 bol z časti sponzorovaný fanúšikov a výrobca si dal veľmi záležať, aby ich dôveru nesklamal.

profesionalny-sluchatka-do-usi-pre-audio-nadsencov-darcek-luxusni-tin-t4

Mimoriadny dizajn

TINHIFI T4 kombinuje prvky špičkového automobilového a leteckého dizajnu a vytvára jedinečný a štýlový vzhľad dokonale tvarovaný pre reprodukciu zvuku. Luxusné nerezové telo dodáva pocit istoty, že sa na T4 možno vždy spoľahnúť. Kompaktné a ľahké prevedenie. Robustný zapuzdrenie je vyrobené z hliníka pre letecký priemysel.

tin-audio-t4

Akostný zvuk

S využitím nově zkonstruovaného 10 mm karbonového nano-trubicového dynamického měniče T4 posouvá jedno-reproduktorová dynamická sluchátka na zcela novou úroveň. Nový design měniče ve spojení s mnohaletými zkušenostmi s laděním přináší frekvenční odezvu od 10 Hz do 20 kHz. Jedná se o zcela nový zážitek z poslechu navržený tak, aby kombinoval hudební potěšení s přesností studia. Tin Hifi T4 pozoruhodně spojuje vysokou věrnost a harmonii díky celkovému harmonickému zkreslení pouze 1% na 1 kHz.

tin-hifi-t4-špunty-do-usi-mmcx-s-výmenným-káblom

Postříbřený kabel s vysokou čistotou

T4 využíva ultra-čistou, postriebrenú, meď aby bolo možné vykresliť hlboké basy, hladké stredy a zároveň krištáľovo čisté výšky. Kábel bol vybraný tak, aby spĺňal najvyššie štandardy trvanlivosti a akustického výkonu vo svojej triede. Vďaka rozhraniu MMCX možno kábel u slúchadiel ľubovoľne meniť, napríklad aj za bezdrôtový.

luxusni-sluchatka-do-usi-oceľ-tin-hifi-t4

Pohodlné slúchadlá do uší

Tvar T4 bol navrhnutý v reakcii na spätnú väzbu od fanúšikov TIN HIFI po celom svete. Je navrhnutý pre najlepší fit a maximálne pohodlie. Skúsenosti z predchádzajúcich modelov pomohli formovať nový tvar, ktorý je pohodlný aj pre dlhé posluchové relácie. Nový dizajn tiež zapracoval na dokonalejším utesnenie, ktoré poskytne až 32 dB izolácie šumu , ideálny pre počúvanie v akejkoľvek prostredí.

 krasna-sluchatka-do-usi-draha-hezka-pekna-pre-moze-zenu-tin-hifi-t4

Príbeh TIN T4

Ako nástupca slávnej série T a P je TIN HIFI T4 prelomový model, ktorý obsahuje nový revolučný dynamický reproduktor s priemerom 10 mm a CNT technológií . Zvuk je dokonale naladený, má vynikajúcu presnosť a vysoké rozlíšenie  v celom frekvenčnom rozsahu 10-20 kHz. T4 bol stvorený pre profesionálne milovníkov hudby a pre dokonalý počúvanie na cestách.

 kvalitni-hifi-sluchatka pred-pre-audiofilov-do-usi-tin-t4

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické káblové štuple do uší
Záruka: 2 roky
Typ slúchadiel: štuple
Konštrukcia: do uší
Prenos signálu: káblove
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti: nie
Účel: pre mobilné telefóny
Príslušenstvo: 6 párov štupľov rôznych veľkostí
Kmitočet min: 10 Hz
Kmitočet max: 20000 Hz
Slúchadlá s Bluetooth: nie
Citlivosť: 102 dB/mW
Impedancia: 32 Ohm
Konektor: 3,5 mm Jack
Asymetrický kábel: nie
Zahnutý konektor: nie