II. akosť - YKZ Universal CH-01 držiak telefónu na bicykel, modrá

Akcia II. jakost
Značka: YKZ
€9,30 –53 %
mobilni drzak na bicykel DAVAY rider p01
€9,30 –53 % €4,40 €3,60 bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
14.10.2020

2. akosť - nevydarená séria, kozmetické vady, niektoré kusy sa zle doťahujú. Pred odoslaním funkčnosť produktu kontrolujeme. Obmedzená záruka.

Prispôsobiteľný držiak mobilného telefónu na bicykel. Vyrobené z ABS plastu. Plôška držiaku je potiahnutá protišmykovou penou . Rotačný 360 ° kĺb  umožňuje držáček ľubovoľne nakloniť, rotovať a upevniť v požadovanej polohe. Jednoduchá inštalácia , bez náradia, súčasťou balenia sú podložky. Vysúvacia ramienka možno prispôsobiť pre mobil s rozmermi minimálne 123x61mm  a maximálne 184x94mm (rozpätie približne 3,5-6"). Maximálna hrúbka mobilu  11mm . Pre riadidlá s priemerom približne 2-3cm

YKZ športové vybavenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálny držiak na mobil na bicykel

YKZ CH-01 zvládne väčšinu súčasných smartphonov rôznych veľkostí . Vďaka nastaviteľným páčkam možné uchytiť malé aj veľmi veľké telefóny . Maximálne rozmery mobilu sú 184x94x11mm (výška, šírka, hrúbka).

360 ° rotačný stojan s jednoduchou inštaláciou

Uchytený mobil možno nakloniť, rotovať a pevne zafixovať v požadovanej polohe pomocou otočného kĺbu. Nasadenie držiaku na riadidlá je hotové do 2 minút a nie je potrebné žiadne náradie . Držiak je vybavený penovými podložkami a je možné uchytiť na riadidlá s priemerom približne 2-3 cm .

Protišmykové prevedenie

Držiačik je opatrený mäkkou, pružnou protišmykovou vrstvou, ktorá chráni mobil pred vibráciami a poškriabaním.

2. akosť

Jedná sa o tovar druhej akosti. Kozmetické vady, niektoré kusy sa zle doťahujú (ale drží). Držiaky sme otestovali a najhoršie vyradili, pred odoslaním funkčnosť produktu ešte raz kontrolujeme . Obmedzená záruka.

drzak-mobilu-na-kolo-ykz-ch-01

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky mobilu na bicykel
Typ držiaka: na bicykel, motorku
Farba: čierne
Univerzálny: áno
Materiál: ABS, silikon
Minimálna veľkosť mobilu: 3,5"
Maximálna veľkosť mobilu: 5,5"
Natočenie: áno