Davay Sappo 3v1 dávkovač saponátu, stojan na hubku, zásobník na Jar + ZADARMO hubka na riad

Akcia Novinka
Značka: Davay
€9,90 –18 %
Dávkovač na saponáty 3v1 DAVAY Sappo drzak na hubku Zásobníky na jar
€9,90 –18 % €8,10 €6,70 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Praktická vychytávka na umývanie riadu do Vašej kuchyne. Dávkovač saponátu Davay predčí aj vstavané dávkovača do drezu. Zároveň slúži ako stojan na hubku na riad. Už žiadne špliechanie Jari z fľaše. Hubku stačí položiť do mištičky, stlačiť a môžete umývať ďalej, všetko jednou rukou! Zásobník na Jar má kapacitu 385ml a bohato vystačí aj pri častom umývaní riadu. Pri každom stlačení je hubka napustená ideálnym množstvom saponátu, vďaka tomu sa zníži aj jeho celková spotreba. Funguje s rôznymi druhmi saponátu nielen s Jarom. Dávkovač na kuchynskej linke neprekáža, svojimi rozmermi presne kopíruje štandardnú hubku na riad. Nožičky dávkovače sú pogumované a nešmýkajú. Okrem hubiek možno dávkovačom omýdlovat i utierky. Dávkovač Dáva Sappo Vám ušetrí čas aj peniaze. Postriebrená farba viečka skvele vyzerá u každého drezu. Vyrobené z odolného ABS plastu. Rozmery 14,5x10x13cm. Súčasťou balenia je hubka na riad zdarma.

Davay tkaničky šnúrky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najšikovnejší dávkovač na Jar 3v1

Davay Sappo slúži ako dávkovač, stojan na špongiu a zásobník saponátu . Oproti konkurenčným dávkovačom nemusíte používať druhú ruku aby vytiekol saponát , všetko zvládnete jednou rukou a v druhej môžete držať riadu, ktoré zrovna umývate.

Kvalitné spracovanie nádoby

Mýdlovač je opatrený zacvakávacím viečkom, ktoré pevne držia na nádobke a nevyklouzává. Vanička dávkovača je vyrobená z odolného ABS plastu , viečko má potom peknú metalickú povrchovú úpravu . Svojim štýlovým vzhľadom sa dávkovač hodí ku každému drezu alebo umývadlu

Dávkovač saponátu na houbičku.

Ideálne rozmery a objem

Dávkovač saponátu Davay Sappo je prispôsobený aby zaberal minimum miesta a pritom sa s ním skvele pracovalo . Rozmery dávkovača sú 13,8 x 9,2 x 10,7 cm (šírka, hrúbka, výška). Do nádoby dávkovača sa zmestí až 385 ml Jaru , alebo iného umývacieho prostriedku na riad.

Praktický pomocník na uľahčenie umývanie riadu Dava Sappo.

Presné dávkovanie saponátu do hubky

Hubka na riad sa do dávkovača položí, stlačí a je namýdlováno. Podľa intenzity stlačenie sa uvoľní rovno do hubky zodpovedajúce množstvo Jari. Hubka potom výborne pení a saponát tak vo výsledku viac šetríte. V balení je jedna veľká hubka na riad úplne zadarmo . Do dávkovača možno použiť hubku o max. Rozmeroch 7,1 x 12,4 cm . Klasická hubka (8,8 x 5,9 cm) do Davay Sappo tiež skvele padne. Okrem hubiek možné použiť aj ďalšie "mäkké umývacie náčinie" a handričky, nevhodné sú naopak drôtenky alebo kefy.

Dávkovač jari na riad do kuchyne.  Dávkovač saponátu Dava Sappo.

Výborné hodnotenie zo zahraničia

Dávkovač saponátu Davay Sappo je výborne hodnotený vo veľkých zahraničných obchodoch.

Dávkovač jaru saponátu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače mydla a saponátu
Farba: strieborné
Objem: 385 ml
Materiál: plastové

Dávkovač na saponát 3v1 Davay Sappo