Awei A920BLS bezdrôtové štuple do uší

Značka: Awei
€33,10 €27,40 bez DPH
Predaj skončil
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Skvostná Bluetooth 4.1 slúchadlá do uší, vhodná do mesta aj na športovanie. Krásny dizajn zaujme na prvý pohľad. Luxusné kovové telo pôsobí skvelo na dotyk, detaily sú obrábané pomocou CVC rezanie. Zadné plôšky slúchadiel sú magnetické a pri spojení sa slúchadlá automaticky vypnú , pri rozpojení sa zapnú . Slúchadlá majú skvelú výdrž až 12h telefonovanie, 10h muziky. O zvukový prednes sa stará kovová zvuková komora a dynamický reproduktor s priemerom 6mm. Slúchadlá výborne vykrývajú celé frekvenčné pásmo 20Hz-20kHz a ich prednes je energický . Potu odolné prevedenie (IPX5). Balené v peknej malej krabičke, súčasťou je bohaté príslušenstvo .

Autorizovaný predajca so zárukou. CZ manuál pribalený v balení. 

Awei slúchadlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

info-len-cinsky-jazyk Slúchadlá nehovorí slovensky. V párovacom režime dvojitým stlačením tlačidla + môžete jazyk zmeniť na AJ.

Múdra magnetická slúchadlá

Špunty slúchadiel Awei A920BLS sú vybavené magnetickou plôškou, ktorá slúži pre magnetické spojenie slúchadiel . Špunty tak možno nosiť spojené okolo krku , vždy pri ruke ak ich práve nepoužívame. Magnetické spojenie tiež plní funkciu rýchleho zapnutia a vypnutia slúchadiel. Pri rozpojenie sa slúchadlá automaticky zapnú a pri spojení vypnú . Zapnutie slúchadiel týmto spôsobom trvá 1s , už žiadne zdĺhavé držania spúšťacieho tlačidla.

Bezdrôtové slúchadlá do usi s automatickym vypnutím a zapnutím pomocou magnetického spínača.  Magnetické Bluetooth špunty.

Bluetooth špunty s dlhou výdržou

Bezdrôtové slúchadlá A920BLS uspokojí aj náročných užívateľov , využívajú moderné technológie a kvalitné súčiastky. Slúchadlá sú osadené importovaným CSR čipom z Veľkej Británie a o bezdrôtový prenos sa stará technológia Bluetooth 4.1. Slúchadlá možno spárovať s dvoma zariadeniami súčasne. Extra dlhá výdrž až 12 h pri telefonovaní alebo 10h pri prehrávaní hudby.

Bluetooth slúchadlá s dlhou výdržou batérie až 12h prehrávania.

Bezdrôtové pecky so super zvukom

Slúchadlá Awei A920BLS majú pekný, čistý zvukový prejav , takmer totožný s obľúbeným modelom Awei AK7. Výšky slúchadiel A920BLS sú rázne a presné , na stredových frekvenciách poteší veľmi živé vokály . Sila basov je na optimálnej úrovni , nezatieňuje ostatné pásma a neunavuje pri dlhšom počúvaní. O zvukový prednes sa stará dômyselná zvuková jednotka s komponentmi vyrobenými v Anglicku.

Kvalitné bezdrôtová Bluetooth slúchadlá do uší sa skvelým zvukom Awei A920BLS.

Pekná kovová slúchadlá

Každý kus slúchadiel Awei A920BLS vyzerá perfektne vďaka náročnému procesu výroby. Luxusné kovové telo je obrábané precíznym CVC rezaním a brúsené pomocou pieskovanie. Čierny lakovaný povrch má zvýšenú odolnosť vďaka nanášanie pomocou anodickej oxidácie. 

Luxusné kovová slúchadlá do uší Awei A920BLS.  Pekný kovový dizajn.

Slúchadlá do uší na šport

Vďaka vode odolnosti IPX5 sú špunty Awei A920BLS ideálnym parťákom na šport. Slúchadlá s prehľadom zvládajú pot, ľahký dážď i šplechnutie vody.

Športové slúchadlá Bezdrôtové na šport a beh vodotesná vode odolná Awei A920BLS.

Pohodlné prevedenie

Dizajn slúchadiel A920BLS je dômyselne premyslený s dôrazom na ergonómiu . Špunty slúchadiel sú z príjemného silikónu a sú naklonené aby lepšie padli do uší. Priemer zvukovej trubica je 5mm, skvele pasuje aj do menších uší. Pre športové aktivity sú slúchadlá vybavené silikónovými háčiky do ucha, ktorá spoľahlivo slúchadlá v uchu upevní. Váha slúchadiel je iba 15g .

Awei A920BLS ľahká bezdrôtové slúchadlá do uši ergonomická.

Šikovný ovládač s mikrofónom

Na kábli slúchadiel je umiestnený malinký ovládač , pomocou ktorého možno plnohodnotne ovládať prehrávanie, bez vyberanie mobilu. Ovládač je osadený HD mikrofónom s CVC filtráciou  okolitého šumu.

Slúchadlá s preskakovaním pesničiek Awei A920BLS.  S mikrofónom a ovládaním hlasitosti

Bohaté balenie

Príjemným bonusom k slúchadlám A920BLS je bohaté príslušenstvo . Balenie okrem slúchadiel obsahuje: 1 pár háčikov do uší , 3 páry štupľov rôznych veľkostí, 1 svorka na kábel, 1 skracovacie kábla, 1 x látkové vrecúško na slúchadlá , 1x nabíjací USB kábel, 1x anglický a český manuál .

Slúchadlá Awei A920BLS sú balená v peknej krabičke a okrem slúchadiel dostanete bohaté príslušenstvo - taštičku, náhradné špunty, háčiky do uší a český manuál.

Pekná slúchadlá do uší super dizajn awei A920bls. Kvalitné bezdrôtové slúchadlá - odporúčaná, odporučte Awei A920BLS. Bluetooth slúchadlá na nosenie do mesta, školy aj na šport.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové slúchadlá do uší
Záruka: 2 roky
Typ slúchadiel: štuple
Konštrukcia: do uší
Prenos signálu: bezdrôtové
Prenosová vzdialenosť: 10 m
Doba nabíjania: 2 h
Doba hovoru: 12 h
Pohotovostná doba: 240 h
Kapacita batérie: 130 mAh
Spôsob nabíjania: microUSB
Signalizácia: svetelná, hlasová
Spôsob ovládania: na kábli
Funkcia ovládania: Volume(+-), ďalšie/predošlé, pauza/prehrať, prijatie/ukončenie/odmietnutie hovoru
Slúchadlá s mikrofónom: áno
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti: áno
Filtrácia okolitého hluku: CVC 6.0
Účel: pre mobilné telefóny
Ďalšie vlastnosti: spuštění a vypnutí pomocí magnetického spojení pecek
Príslušenstvo: napájací kábel, návod, svorka na kábel, nastavovač kábla, 6 náhradních štupľov rôznych veľkostí
Kmitočet min: 20 Hz
Kmitočet max: 20000 Hz
Slúchadlá s Bluetooth: áno
Slúchadlá pre iPhone: áno
Citlivosť: 90 dB/mW
Impedancia: 16 Ohm
Dĺžka prívodného kábla: 60 cm